O nas

Daveco jest firmą dostarcza systemy innowacyjne dla transportu. Naszym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa, ekologii oraz pozwala znacznie obniżyć koszty.

Spotykając dzisiaj bardzo wiele problemów z ogumieniem i obsługą  firm transportowych, bardzo dużym problemem jest niska świadomość klienta na stan ogumienia w swojej flocie.

Pod kątem technicznym i partnerskim można zauważyć że firmy nie poświecają czasu i nie kontrolują pod żadnym względem swojego stanu ogumienia w pojazdach. Co za tym idzie bardzo wiele jest uszkodzeń, wystrzałów i nieuznanych reklamacji z powodu zaniedbania, głównie z powodu zbyt niskiego ciśnienia, bo w granicach 70-80 % reklamacji. Brak świadomości  jakie są dodatkowe koszty związane z tym. W taki sposób można nieświadomie zwiększyć swoje koszty paliwa a także skrócić żywotność opon. Proszę sobie wyobrazić co daje system w którym można kontrolować i monitorować opony w czasie rzeczywistym. Mówimy tutaj o całej swojej Flocie, kilkaset opon w ciągu jednej minuty.

Bazując na bardzo dobrych relacjach z klientami staramy się dbać o ich dobro ekonomiczne a także dostarczyć takie rozwiązanie które z perspektywy czasu znacznie wydłuży czas inwestycji w kolejny zakup ogumienia.